.

Transport aut Szwajcaria

Jako Ambro Logistics już od ponad 30 lat zajmujemy się transportem samochodów z Europy do Polski. W swojej ofercie gwarantujemy m.in. import aut z rynku Szwajcarskiego. Dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zagwarantować bezpieczny transport samochodu z Szwajcarii do Polski. Jest to jeden z popularniejszych kierunków jakie obsługujemy. Auta ze Szwajcarii cechują się zdecydowanie najlepszym stanem wizualnym i technicznym w porównaniu do aut z innych krajów. Atrakcyjne warunki zakupu są dla klientów bardzo ważne, dlatego dostosowaliśmy swoje usługi również do importu z tego rejonu.


Dysponujemy ubezpieczonym transportem, doświadczoną kadrą oraz zaufanymi kierowcami. Powierzając transport auta ze Szwajcarii naszej firmie, mogą mieć Państwo pewność, że ładunek dotrze na czas. Wypracowane rozwiązania i podwójna obsada pozwalają na szybki transport i dostawę aut do Polski nawet w 3 dni robocze. Stosujemy system Door2Door, który umożliwia dostawę ładunku dokładnie pod wskazany przez zleceniodawcę adres. Staramy się dostosować do potrzeb klientów, dlatego umożliwiamy też opcję odbioru pojazdu bezpośrednio z naszego placu w Przykonie.


Obecnie posiadamy flotę ponad 100 lawet i ciągników. Każdy z naszych pojazdów jest profesjonalnie przygotowany do bezpiecznego transportu aut. Nasza flota wyposażona jest w:

• pasy transportowe,

• rukcugi,

• podnośniki hydrauliczne,

• systemy najazdów,

• różnego rodzaju maty.


Jako Ambro Logistics uzyskaliśmy certyfikaty TCC oraz Trans.eu Certified Carrier, które stanowią zewnętrzne, rzetelne potwierdzenie naszej efektywności działania. Do jednego z najważniejszych aspektów transportu, na jaki zwracamy uwagę jest bezpieczeństwo oferowanych usług. Transport przez nas realizowany jest w pełni ubezpieczony. Zapewniamy pełną ochronę finansową zarówno w przypadku wypadków samochodowych, kradzieży czy rabunku.


Możemy zrealizować dla Państwa transport ze Szwajcarii różnego rodzaju pojazdów. Importujemy m.in. busy transportowe, pojazdy osobowe, motory, skutery, quady, maszyny rolnicze i budowlane oraz motorówki.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą transportu samochodów ze Szwajcarii. W przypadku kontaktu, zapewnimy szybką i pewną wycenę usługi oraz objaśnienie wszystkich szczegółów jej realizacji. Przy każdym zleceniu transportowym staramy się dopasować najkorzystniejsze dla klienta rozwiązania, które mamy nadzieję spełnią Państwa oczekiwania.


Przewóz samochodów z Hiszpanii
Tomasz Janczak

Transport Manager

Transport aut z Hiszpanii do Polski