.

Transport aut i samochodów z Anglii do Polski

Potrzeba przewiezienia samochodu spoza kraju do Polski pojawia się w momencie kupna zagranicznego pojazdu lub konieczności sprowadzenia go np. na rodzime targi. Niekiedy zdarza się, że powypadkowe auta również muszą zostać skierowane do kraju.


Niezależnie od przyczyny, nasza firma oferuje bezpieczny transport samochodu z Anglii do Polski. To najczęstszy kierunek przewozowy, który obsługujemy już od wielu lat. Nabyte doświadczenie oraz znajomość trasy pozwala nam na terminowe i szybkie sprowadzenie aut dokładnie do miejsca wskazanego przez klientów. Dla wygody naszych zleceniodawców wprowadziliśmy system Door2Door – dzięki temu przewóz aut z Anglii może zakończyć się albo pod drzwiami klienta, albo w jakimkolwiek innym miejscu, włącznie z naszym firmowym parkingiem.


Oferujemy także jeden z najszybszych czasów realizacji zlecenia na rynku. Zamówiony pojazd można odebrać już od 3 do 10 dni, licząc od momentu złożenia zamówienia. Transport samochodów z Anglii do Polski odbywa się w ramach podwójnych obsad. Nasi doświadczeni kierowcy mogą dzięki temu zminimalizować czas potrzebny na przewóz auta do kraju. Terminowy transport samochodów z Anglii to jeden z naszych najważniejszych priorytetów.


Pod kątem ochrony powierzonych nam aut również stosujemy podwyższone standardy. Specjalnie przystosowana do międzynarodowego przewozu flota pojazdów wyposażona jest w wiele zabezpieczeń. Dzięki temu transport aut z Anglii do Polski jest całkowicie bezpieczny. O nienaruszenie aut dbamy za pomocą podnośników hydraulicznych, pasów mocujących, rukcugów oraz innych systemów zabezpieczenia przewozów aut osobowych. Profesjonalne przygotowanie pojazdów do przewozu stanowi podstawę naszej działalności.


Transport aut z Anglii do Polski

Jeśli chodzi o transport samochodów z Anglii, jesteśmy w stanie przewieźć dla Państwa:

• pojazdy osobowe i transportowe busy,

• motocykle, motory, skutery i quady,

• przyczepy kempingowe,

• motorówki,

• maszyny rolnicze i budowlane, takie jak np. traktory lub koparki.


Powierzony nam transport aut z Anglii jest najlepszym wyborem pod kątem bezpieczeństwa i szybkości realizacji zamówienia. Serdecznie zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego uzgodnimy wszystkie szczegóły dotyczące przewozu. Nasi przedstawiciele pomogą również w wyborze korzystnego dla klienta rozwiązania i dostosują ofertę pod kątem indywidualnych wymogów.


Transport samochodów z Anglii
Kamil Bartosik

Transport Manager Import

przewóz samochodów z Anglii do Polski