.

Transport samochodów z Niemiec

Kupowanie aut prosto z Niemiec jest bardzo popularnym rozwiązaniem w naszym kraju. Tamtejsze fabryki odznaczają się wysokim stopniem zaawansowania pod każdym kątem, nie bez znaczenia pozostaje również cena. Po zakupie pojawia się jednak problem związany z transportem pojazdu do Polski.


Zajmujemy się profesjonalnym przewozem aut z terenu Niemiec niezależnie od tego, czy chodzi o zakupione, wypożyczone, czy powypadkowe samochody. Nasze doświadczenie w tej dziedzinie sięga 1990 roku i stanowi gwarancję odpowiedniego podejścia zarówno od strony obsługi klienta, jak i realizacji zleceń.


Przewóz samochodów z Niemiec odbywa się w systemie pojedynczych oraz podwójnych obsad. Pozwala to na skrócenie czasu transportu do niezbędnego minimum. Za jego pomocą nasi wykwalifikowani kierowcy mogą być właściwie stale w trasie przy zachowaniu wszystkich niezbędnych standardów bezpieczeństwa. Oferujemy otrzymanie zamówienia już w ciągu 3 dni od momentu złożenia zlecenia na przewóz. To jeden z najszybszych terminów, jakie można spotkać na rynku. Ponadto działamy w wygodnym dla klientów systemie Door2Door – dostarczamy ładunek dokładnie we wskazane miejsce.


Inwestujemy również we flotę pojazdów, które są wykorzystywane do przewozu aut osobowych. Średnia wieku naszych samochodów transportowych to zaledwie dwa lata. Mimo to przechodzą regularne kontrole. Transport aut z Niemiec zabezpieczamy dodatkowo fachowym wyposażeniem – rukcugami, podnośnikami hydraulicznymi, najazdami. Dzięki nim oraz ubezpieczeniu OCP nie trzeba martwić się o bezpieczeństwo powierzonych nam pojazdów. Także tutaj dbamy o spełnienie najwyższych norm.


Konkurencyjne ceny i najszybszy czas realizacji zamówienia – nasz transport samochodów z Niemiec z pewnością spełni wszelkie wymagania. Z przyjemnością ustalimy szczegóły oferty w taki sposób, aby w pełni dostosować go do potrzeb klienta. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Gwarantujemy pełną optymalizację kosztów usługi oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.


Przewóz samochodów z Niemiec
Tomasz Janczak

Transport Manager

Transport aut z Niemiec