.

Transport aut z Belgii do Polski

Transport samochodów z Belgii do Polski

Ambro Logistics – kompleksowy transport samochodów z Belgii do Polski


Jesteśmy firmą posiadającą prawie 30-letnie doświadczenie, jeśli chodzi o transport samochodów z Belgii oraz wielu innych obszarów Europy. Na chwilę obecną zatrudniamy ponad 200-osobowy personel oraz dysponujemy flotą obejmującą przeszło setkę lawet i ciągników. Każdy pojazd został wyposażony w pasy transportowe, systemy najazdowe, podnośniki hydrauliczne, rukcugi i wiele innych akcesoriów, chroniących auta podczas długich, międzynarodowych podróży.


Ponadto nasza oferta jest również bardzo kompleksowa. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zrealizować nie tylko transport samochodu z Belgii bezpośrednio pod wskazany przez Państwa adres, ale także import do Polski wielu innych zagranicznych pojazdów, spośród których wymienić można m.in.:


• maszyny budowlane i rolnicze (np. koparkę lub traktor),

• busy i pojazdy transportowe,

• łodzie, motorówki i skutery wodne,

• quady oraz pojazdy jednośladowe,

• kampery i przyczepy kempingowe.


transport samochodów z belgii

Dlaczego warto powierzyć nam transport samochodu z Belgii do Polski?


Proponujemy transport aut z Belgii, który realizujemy w oparciu o olbrzymie możliwości operacyjne. Na chwilę obecną w ciągu jednego tygodnia importujemy ponad 250 egzemplarzy zagranicznych pojazdów dla klientów z obszaru całej Polski. Nasz nowoczesny tabor transportowy został ponadto doceniony prestiżowymi certyfikatami TCF oraz TCC, za świadczenie wysokiej jakości, bezpiecznych usług, w pełni zgodnych z wymaganiami stawianymi przez kluczowe w ramach naszej branży instytucje normalizujące.


Dodatkowo klientom, którzy zdecydują się transport auta z Belgii do Polski za naszym pośrednictwem Ambro Logistics zapewnia m.in.:


• atrakcyjne ceny współpracy,

• kompleksowe ubezpieczenie usługi, w pełni chroniące przed wypadkami drogowymi oraz rabunkami i kradzieżą, również w obrębie parkingów niestrzeżonych,

• krótkie terminy realizacji zleceń, zamykające się zwykle w przedziale zaledwie trzech dni roboczych,

• wysoki poziom zabezpieczeń stosowanych w trakcie transportu.

Wszystkich z Państwa zainteresowanych szczegółową ofertą transportu samochodu z Belgii do Polski, serdecznie zapraszamy do kontaktu.


transport aut z belgii

Szybki transport samochodów z Belgii

Korzystając z usług Ambro Logistics, mogą Państwo liczyć na bardzo szybki transport aut z Belgii. Dysponujemy sporą flotą samochodów, która jest przygotowana na każdą ewentualność. Realizacja większości standardowych zleceń może zająć nam około trzech dni roboczych. W tym czasie przeprowadzimy kompleksowy transport samochodu z Belgii do Polski pod wybrany adres na terenie całego kraju.


Większe możliwości to nie tylko kwestia sporej floty samochodów, ale także doświadczenia w branży transportowej. Od prawie trzydziestu lat prowadzimy transport samochodów z Belgii oraz innych państw Europy Zachodniej. Dokładnie znamy wszystkie procedury, a także obostrzenia dotyczące podróży. Nasi kierowcy to specjaliści z wieloletnim stażem pracy. Na szybkość, z jaką realizowany jest transport samochodu z Belgii, wpływa także podwójna obsada naszych lawet. Do każdego pojazdu oddelegowanych jest dwóch kierowców, co pozwala im pokonywać trasę bez wymaganej pauzy. Nasi kierowcy wyposażeni są w sprzęt, dzięki któremu mogą samodzielnie umieścić pojazd na lawecie i bezpiecznie dowieźć go na miejsce.


Czytaj więcej

Jakie możliwości daje transport samochodów z Belgii do Polski?

Nasze usługi mogą być Państwu przydatne w wielu sytuacjach. Na transport samochodu z Belgii warto zdecydować się podczas zakupu auta na tamtejszym rynku. Wystarczy wybrać pojazd za pośrednictwem strony internetowej i wykonać zdalnie formalności, a nasi kierowcy zajmą się bezpiecznym transportem auta z Belgii do Polski. Dla osób, które wolą osobiście zobaczyć pojazd przed zakupem, nasze usługi także okażą się przydatne. Wówczas nie będą musieli Państwo zabierać ze sobą lawety, a sam transport auta z Belgii można pozostawić naszym kierowcom.


Nasze doświadczenie i flota samochodów mogą być pomocne także w przypadku awarii lub problemów podczas podróży. Jeśli pojazd ulegnie wypadkowi lub będzie niezdolny do jazdy, wystarczy naszej firmie powierzyć transport samochodu z Belgii do Polski. Odbierzemy pojazd ze wskazanej lokalizacji, a następnie dostarczymy pod adres właściciela na terenie naszego kraju. Możecie Państwo skorzystać z naszych lawet, nie tylko chcąc transportować samochód z Belgii. Zajmiemy się także sprzętem wodnym, który dostarczymy w wybrane miejsce na czas urlopu. Jeśli prowadzicie Państwo prace na terenie Belgii, jesteśmy w stanie przetransportować także maszyny budowlane. 


Dlaczego warto sprowadzać samochody z Belgii?

Kraje Beneluxu nie należą do miejsc popularnych na mapie łowców używanych samochodów. W odróżnieniu od Niemiec tamten rynek nie jest jeszcze tak bardzo przebrany. Osoby poszukujące wyjątkowych modeli pojazdów powinny poszukać ofert właśnie z tego kraju. Szczególnie teraz, kiedy dzięki Ambro Logistics nie ma problemów z transportem samochodów z Belgii do Polski.


Samochody osobowe w Belgii zazwyczaj są mniej wyeksploatowane niż auta w naszym kraju. Wynika to z dobrego stanu autostrad oraz stosowania się kierowców do ograniczeń prędkości. Spora część pojazdów ma bogate wyposażenie i jest regularnie serwisowana. Warto zdecydować się nie tylko na transport samochodów z Belgii do Polski, ale także maszyn czy sprzętów.


Przewóz samochodów z Belgii do Polski
Adam Pączkowski

Transport Manager

Transport aut z Belgii
transport auta z belgii do polski

Zabezpieczenie

Transportowane pojazdy odpowiednio
zabezpieczamy

transport samochodów z belgii do polski

Ubezpieczenie

Monitoring, nagranie trzymane
do 3 miesięcy wstecz

transport samochodu z belgii do polski
Transport już w 3 dni

Tyle może trwać transport
przewożonych aut

transport samochodu z belgii

Transport bez ryzyka

Ubezpieczenie, GPS