.

Transport aut z Belgii

Ambro Logistics – kompleksowy transport samochodów z Belgii do Polski


Jesteśmy firmą posiadającą prawie 30-letnie doświadczenie, jeśli chodzi o transport samochodów z Belgii oraz wielu innych obszarów Europy. Na chwilę obecną zatrudniamy ponad 200-osobowy personel oraz dysponujemy flotą obejmującą przeszło setkę lawet i ciągników. Każdy pojazd został wyposażony w pasy transportowe, systemy najazdowe, podnośniki hydrauliczne, rukcugi i wiele innych akcesoriów, chroniących auta podczas długich, międzynarodowych podróży.


Ponadto nasza oferta jest również bardzo kompleksowa. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zrealizować nie tylko transport samochodu z Belgii bezpośrednio pod wskazany przez Państwa adres, ale także import do Polski wielu innych zagranicznych pojazdów, spośród których wymienić można m.in.:


• maszyny budowlane i rolnicze (np. koparkę lub traktor),

• busy i pojazdy transportowe,

• łodzie, motorówki i skutery wodne,

• quady oraz pojazdy jednośladowe,

• kampery i przyczepy kempingowe.


Dlaczego warto powierzyć nam transport samochodu z Belgii do Polski?


Proponujemy transport aut z Belgii, który realizujemy w oparciu o olbrzymie możliwości operacyjne. Na chwilę obecną w ciągu jednego tygodnia importujemy ponad 250 egzemplarzy zagranicznych pojazdów dla klientów z obszaru całej Polski. Nasz nowoczesny tabor transportowy został ponadto doceniony prestiżowymi certyfikatami TCF oraz TCC, za świadczenie wysokiej jakości, bezpiecznych usług, w pełni zgodnych z wymaganiami stawianymi przez kluczowe w ramach naszej branży instytucje normalizujące.


Dodatkowo klientom, którzy zdecydują się transport auta z Belgii do Polski za naszym pośrednictwem Ambro Logistics zapewnia m.in.:


• atrakcyjne ceny współpracy,

• kompleksowe ubezpieczenie usługi, w pełni chroniące przed wypadkami drogowymi oraz rabunkami i kradzieżą, również w obrębie parkingów niestrzeżonych,

• krótkie terminy realizacji zleceń, zamykające się zwykle w przedziale zaledwie trzech dni roboczych,

• wysoki poziom zabezpieczeń stosowanych w trakcie transportu.

Wszystkich z Państwa zainteresowanych szczegółową ofertą transportu samochodu z Belgii do Polski, serdecznie zapraszamy do kontaktu.


Przewóz samochodów z Belgii do Polski
Adam Pączkowski

Transport Manager

Transport aut z Belgii