.

Transport samochodów z Irlandii

W ramach oferty Ambro Logistics oddajemy do dyspozycji naszych klientów kompleksową usługę sprowadzenia z Irlandii do Polski różnego typu pojazdów. W zależności od Państwa potrzeb, jesteśmy w stanie zapewnić bezpieczny i wyjątkowo szybki import:


• samochodów osobowych i transportowych,

• busów,

• motocykli, quadów, skuterów i motorów,

• motorówek,

• przyczep kempingowych,

• pojazdów i sprzętu rolniczego (np. traktorów),

• maszyn budowlanych (np. koparek).


Transport aut z Irlandii do Polski

Jeśli chodzi o transport aut z Irlandii do Polski, realizowane przez nas zlecenia wyróżniają się na tle konkurencji wieloma atutami. Jednym z najistotniejszych z nich jest wspomniane wcześniej bezpieczeństwo. Osiągamy je m.in. dzięki sprawdzonym metodom pracy, bazującym na ponad 28-letnim doświadczeniu w branży transportowej, oraz za pośrednictwem szeroko zakrojonego ubezpieczenia, które obejmuje choćby wypadki komunikacyjne i ryzyko rabunku.


Kolejną zaletą płynącą ze współpracy jest niewątpliwie błyskawiczny czas transportu samochodów z Irlandii do Polski. Przejazd zamyka się standardowo w przedziale od 3 do 10 dni, od momentu rozpoczęcia współpracy z nasza firmą. Ambro Logistics, jako profesjonalna firma transportowa, wyróżnia się prestiżowymi certyfikatami, potwierdzającymi skuteczność naszej pracy. Na szczególną uwagę zasługują: certyfikat TCF lub Trans.eu Certified Carrier.


Transportując auta z Irlandii do Polski, korzystamy z bogato wyposażonej floty samochodów ciężarowych, na którą składa się ponad setka lawet oraz ciągników, doskonale przystosowanych do przewozu rozmaitego rodzaju pojazdów.


Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy. W przypadku nawiązania kontaktu, gwarantujemy Państwu szybką i przejrzystą wycenę usługi oraz omówienie przebiegu jej realizacji. Podczas ustalania szczegółów zawsze uwzględniamy rozwiązania optymalne w stosunku do Państwa potrzeb.


Transport aut z Irlandii
Marcin Bukowiecki

Division Manager Import

Przewóz samochodów z Irlandii do Polski