.

Transport samochodów z Holandii

Kupno auta za granicą lub konieczność przewozu samochodu na targi wymagają skorzystania z usług firmy transportowej. Klientów poszukujących tego typu rozwiązań, zapraszamy do współpracy.


Nasza firma od wielu lat działa w branży przewozowej. Powierzony nam transport aut z Holandii do Polski jest więc dobrym wyborem, jeśli klientowi zależy na terminowej realizacji zlecenia oraz na ograniczeniu ryzyka związanego z dowozem cennego ładunku. Aby jak najlepiej spełnić warunki dotyczące ochrony transportu, zainwestowaliśmy w solidne ubezpieczenie OPC, a także stale udoskonalamy tabor lawet i ciągników.


W związku z tym posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, których średni wiek wynosi dwa lata. Gwarantują one bezpieczny i możliwie najszybszy transport samochodów z Holandii. Wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia, takie jak pasy mocujące, podnośniki hydrauliczne, mogą z powodzeniem przewieźć każde auto osobowe bez względu na trasę czy odległość.


Osiągnięcie szybkiego czasu realizacji zleceń jest możliwe dzięki naszym pracownikom profesjonalnie przygotowanym do zawodu. Dbają oni o wszystkie szczegóły zamówienia na przewóz. Transport samochodu z Holandii do Polski odbywa się w systemie pojedynczych oraz podwójnych obsad. Za jego pomocą minimalizujemy czas potrzebny do sprowadzenia do kraju pojazdów zamówionych przez naszych klientów. Już zaledwie w ciągu 3 dni – a najpóźniej 7 dni – od momentu złożenia zamówienia możemy dostarczyć towar prosto pod wskazany adres.


Usługa Door2Door umożliwia komfortowy odbiór samochodu. Transport aut z Holandii do Polski może więc odbyć się na wygodnych dla naszych klientów warunkach. Ponadto istnieje możliwość odebrania pojazdu bezpośrednio z naszego firmowego placu.

Proponujemy fachowo przeprowadzony transport samochodów z Holandii do Polski. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji dotyczących usługi – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi przedstawiciele pomogą wybrać najkorzystniejsze dla klientów rozwiązanie i szybko przygotują plan przewozu.


Przewóz samochodów z Holandii
Adam Pączkowski

Transport Manager

Transport aut z Holandii do Polski