.

Transport aut z Holandii do Polski

Transport samochodów z Holandii do Polski

Kupno auta za granicą lub konieczność przewozu samochodu na targi wymagają skorzystania z usług firmy transportowej. Klientów poszukujących tego typu rozwiązań, zapraszamy do współpracy.


Nasza firma od wielu lat działa w branży przewozowej. Powierzony nam transport aut z Holandii do Polski jest więc dobrym wyborem, jeśli klientowi zależy na terminowej realizacji zlecenia oraz na ograniczeniu ryzyka związanego z dowozem cennego ładunku. Aby jak najlepiej spełnić warunki dotyczące ochrony transportu, zainwestowaliśmy w solidne ubezpieczenie OPC, a także stale udoskonalamy tabor lawet i ciągników.


W związku z tym posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, których średni wiek wynosi dwa lata. Gwarantują one bezpieczny i możliwie najszybszy transport samochodów z Holandii. Wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia, takie jak pasy mocujące, podnośniki hydrauliczne, mogą z powodzeniem przewieźć każde auto osobowe bez względu na trasę czy odległość.


transport samochodów z holandii

Osiągnięcie szybkiego czasu realizacji zleceń jest możliwe dzięki naszym pracownikom profesjonalnie przygotowanym do zawodu. Dbają oni o wszystkie szczegóły zamówienia na przewóz. Transport samochodu z Holandii do Polski odbywa się w systemie pojedynczych oraz podwójnych obsad. Za jego pomocą minimalizujemy czas potrzebny do sprowadzenia do kraju pojazdów zamówionych przez naszych klientów. Już zaledwie w ciągu 3 dni – a najpóźniej 7 dni – od momentu złożenia zamówienia możemy dostarczyć towar prosto pod wskazany adres.


Usługa Door2Door umożliwia komfortowy odbiór samochodu. Transport aut z Holandii do Polski może więc odbyć się na wygodnych dla naszych klientów warunkach. Ponadto istnieje możliwość odebrania pojazdu bezpośrednio z naszego firmowego placu.

Proponujemy fachowo przeprowadzony transport samochodów z Holandii do Polski. Z przyjemnością udzielimy szczegółowych informacji dotyczących usługi – wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi przedstawiciele pomogą wybrać najkorzystniejsze dla klientów rozwiązanie i szybko przygotują plan przewozu.


transport samochodu z holandii do polski

Dlaczego warto kupić samochód z Holandii?

Poszukując auta na rynku wtórnym za granicą, warto rozważyć kierunek niderlandzki. Istnieje wiele powodów, dla których zakup oraz transport samochodu z Holandii do Polski stanowi atrakcyjną alternatywę dla nabywania używanych pojazdów z Niemiec, Francji czy Włoch. Jednym z nich jest doskonały stan dróg oraz gęsta sieć autostrad w kraju słynącym z rowerów i tulipanów. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze eksploatacja tamtejszych aut jest znaczne mniej uciążliwa zarówno dla układów napędowych, kierowniczych, jak i zawieszenia pojazdu. Jednocześnie, samochód, którym jeżdżono po holenderskich drogach — nawet pomimo wysokiego przebiegu — nie będzie tak zużyty, jak pojazd użytkowany w Polsce.


Czytaj więcej

Drugim powodem, który sprawia, że transport aut z Holandii cieszy się sporą popularnością, jest pewna i łatwa do zweryfikowania historia pojazdu. Specjalna baza, w której gromadzone są dane o przebiegu i parametrach pobierane podczas przeglądu technicznego jest łatwo dostępna, dzięki czemu potencjalny nabywca może bardzo szybko sprawdzić wszystkie interesujące go informacje. System kontroli administracyjnej praktycznie uniemożliwia jakiekolwiek oszustwo, takie jak „przekręcanie” licznika czy fałszowanie innych parametrów auta przez nieuczciwych handlarzy.


Jak kupić auto z Holandii?

W dzisiejszych czasach najpopularniejszym kanałem sprzedażowym dla samochodów transportowanych z Holandii do Polski jest oczywiście internet. W sieci na potencjalnego nabywcę czekają tysiące ogłoszeń motoryzacyjnych, dlatego znalezienie modelu w pełni odpowiadającego indywidualnym potrzebom klienta nie stanowi większego problemu. Równie bezproblemowy jest transport aut z Holandii do Polski – wystarczy skontaktować się z naszym biurem i ustalić szczegóły operacji logistycznej, aby mieć gwarancję sprawnej, niedrogiej i bezpiecznej usługi przewozowej. Warto w tym miejscu dodać, że nasza oferta nie ogranicza się wyłącznie do przewozu samochodów osobowych. Oprócz nich realizujemy dla naszych klientów transporty:


  • maszyn rolniczych,
  • samochodów dostawczych i transportowych,
  • motocykli, motorowerów, skuterów, quadów,
  • przyczep kempingowych,
  • łodzi motorowych,
  • sprzętu budowlanego, ciężkich maszyn i pojazdów specjalistycznych.

Powierzony nam transport samochodów z Holandii do Polski jest najlepszym rozwiązaniem spośród dostępnych na rynku usług logistycznych. Wykorzystując nowoczesną flotę pojazdów, bogato wyposażony park przyczep oraz lawet, a także nasze wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie zapewnić szybki i bezpieczny przewóz każdego pojazdu.


Niższe koszty zakupu auta – dzięki specjalistom od transportu

Kupując samochód za granicą, należy liczyć się z dodatkowymi wydatkami. Jednym z tych, które mają największy wpływ na łączny koszt zakupu auta, jest cena przewozu. Zlecając naszej firmie transport samochodów z Holandii, zyskują Państwo pewność, że opłaty związane z obsługą logistyczną nie zwiększą znacząco wartości całej inwestycji. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy. Zapewniamy pewny transport aut z Holandii, niezależnie od tego, czy zakupiony pojazd znajduje się w Amsterdamie, Utrechcie, Bredzie, Rotterdamie czy innym holenderskim mieście.


Przewóz samochodów z Holandii
Adam Pączkowski

Transport Manager

Transport aut z Holandii do Polski
transport aut z holandii

Zabezpieczenie

Transportowane pojazdy odpowiednio
zabezpieczamy

transport aut z holandii do polski

Ubezpieczenie

Monitoring, nagranie trzymane
do 3 miesięcy wstecz

transport samochodów z holandii do polski
Transport już w 3 dni

Tyle może trwać transport
przewożonych aut

transport samochodów z holandii

Transport bez ryzyka

Ubezpieczenie, GPS