+

Nowoczesna flota

Średni wiek pojazdu to 2 lata.

Podwójna obsada

Szybszy czas dostawy.

Przewozimy więcej

Zestawy przestrzenne 120m3.

Transport bez ryzyka

Ubezpieczenie, GPS.

0

+

Pojazdów ciężarowych

0

lat

Doświadczenia w transporcie

0

Metrów magazynu

0

Pracowników

Transport międzynarodowy

Czytaj więcej arrow

Magazynowanie i obsługa towarów

Czytaj więcej arrow

Przewóz
aut osobowych

Czytaj więcej arrow

Ambro Express – niestandardowe przesyłki kurierskie

Czytaj więcej arrow

Firma transportowo-spedycyjna – Ambro Logistics

Kadra pracowników i kierownictwa firmy Ambro Logistics posiada ponad 30 lat doświadczenia na rodzimym rynku. Przez ten czas zdobyliśmy wiedzę i umiejętności niezbędne do bezpiecznego oraz terminowego przewozu międzynarodowego, jak również magazynowania i obsługi towarów. Stawiamy na zrównoważony rozwój i nieustanne dostosowywanie oferty do potrzeb zleceniodawców.


Aktualnie obsługujemy główne rynki europejskie: brytyjski, niemiecki, belgijski, holenderski, irlandzki i polski. Z naszymi usługami docieramy jednak do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy doskonale znają tamtejsze rynki i wykazują się znaczną wiedzą w zakresie logistyki. Dzięki temu możemy zaproponować tanie, bezpieczne i szybkie realizacje powierzonych nam zleceń w zakresie transportu samochodów oraz pozostałych ładunków – włącznie z importem i eksportem.


Z przyjemnością przybliżymy szczegóły oferowanych usług i zaproponujemy optymalne rozwiązania. Zapraszamy w związku z tym do kontaktu z naszymi przedstawicielami.