.

Transport aut i samochodów z Hiszpanii do Polski

Jeśli chodzi o import samochodów z zagranicy, Ambro Logistics wyróżnia się w tej dziedzinie ponad 28-letnim doświadczeniem. W 1990 roku firma powstała jako jednoosobowa działalność gospodarcza, by na przestrzeni czasu przekształcić się w prężnie działającą spółkę. Dziś zatrudnia ponad 200 pracowników i dysponuje taborem liczącym ponad 100 samochodów ciężarowych, doskonale przystosowanych do przewozu pojazdów na obszarze poszczególnych krajów Europy. Nasza flota wyposażona jest w liczne, niezwykle praktyczne akcesoria transportowe, spośród których warto wspomnieć m.in. o najazdach, podnośnikach hydraulicznych, pasach mocujących, rukcugach oraz rozmaitego rodzaju matach i innych elementach ochronnych.


Przez lata obecności na rynku w istotnym stopniu zoptymalizowaliśmy również naszą logistykę oraz wykorzystywane na co dzień metody pracy. Dzięki temu całościowy transport samochodów z Hiszpanii jesteśmy w stanie zrealizować nawet w przeciągu zaledwie 72 godzin od momentu złożenia zamówienia przez klienta.


Transport aut z Hiszpanii do Polski

Kolejną z głównych zalet współpracy z Ambro Logistics jest ponadto wysokie bezpieczeństwo proponowanych przez nas usług. Podejmując się przewozu aut z Hiszpanii do Polski, korzystamy m.in. z: monitoringu, lokalizacji GPS oraz kompleksowego ubezpieczenia, zapewniającego pełną ochronę finansową nie tylko w przypadku wypadków drogowych, ale również na okoliczność kradzieży lub rabunku.


Jako dodatkowy atut naszej firmy wymienić należy także udzieloną nam certyfikację TCC oraz Trans.eu Certified Carrier, która stanowi zewnętrzne, rzetelne potwierdzenie naszej efektywności działania.

Jeśli chodzi o transport samochodów z Hiszpanii, jesteśmy w stanie pozyskać dla Państwa:

• pojazdy osobowe i transportowe busy,

• motocykle, motory, skutery i quady,

• przyczepy kempingowe,

• motorówki,

• maszyny rolnicze i budowlane, takie jak np. traktory lub koparki.


W razie zainteresowania współpracą, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy szybką informację zwrotną oraz możliwość dokonania wyceny usługi od ręki.


Przewóz samochodów z Hiszpanii
Tomasz Janczak

Transport Manager

Transport aut z Hiszpanii do Polski